Restauracja A la carte

Witamy i zapraszamy Państwa do naszej Restauracji, gdzie tradycyjna  kuchnia polska łączy się z kuchnią z różnych zakątków świata.

Restauracja A la carte usytuowana jest  zaledwie  200 m od Muzeum Auschwitz -  Birkenau w Oświęcimiu. Nasze menu kusi nie tylko daniami  kuchni międzynarodowej  – jak meksykańskie tortille, włoskie makarony, omlety, francuskie naleśniki z malinami i czekoladą, dania kuchni greckiej, duży wybór sałat i wiele innych…Polecamy także tradycyjne polskie dania, za którymi rodowici Polacy z pewnością nie raz już zatęsknili.

Posiadamy również ciekawą kartę win, alkoholi,  cocktaili i kaw,  która powinna zadowolić ich koneserów. 

Dobre jedzenie to nie wszystko, liczy się także miła atmosfera a tę znajdą Państwo na pewno w przytulnym i urokliwym wnętrzu przy kominku i przy świetnej muzyce.

Przestronne wnętrze restauracji A la carte doskonale nadaje się do organizacji przyjęć weselnych, świątecznych, zamkniętych imprez firmowych, spotkań biznesowych, pokazów jak również wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych - komunie, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, jubileuszowe, imprezy taneczne, bale karnawałowe, coroczny  Bal Sylwestrowy i inne.

Z naszej strony zaproponujemy Państwu ciekawe i zróżnicowane menu, starannie dobrane do Państwa potrzeb, jak i charakteru imprezy. Oczywiście zapewnimy profesjonalną i miłą obsługę, która zadba o wszystkich zaproszonych przez Państwa gości.

Zajmujemy się także obsługą grup turystycznych, dla których możemy przygotować specjalne menu w zależności od pory roku i upodobań.

Restauracja jest  przygotowana do przyjmowania jednocześnie ok. 85 gości i posiada własny parking, wnętrze jest klimatyzowane, są także zapewnione wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych Jesteśmy elastyczni i otwarci także na Państwa propozycje.

Serdecznie zapraszamy!

 

Oferta restauracji

 

NetVISTOR